Léčebná bylinná kosmetika
 
Milí zákazníci,

jistě je nás mnoho, kteří již znají vyjímečné bylinné produkty švýcarské firmy a jejich neocenitelných účinků užíváme doslova na každém kroku . Vždyť své zdraví máme ve svých rukou. Zmíněná firma na našem trhu působí od roku 1991, tudíž lze říci že má na našem trhu dlouhodobou tradici. Pomáhá lidem s péčí o jejich psychickou i fyzickou kondici. Díky síti poradců se dostávají jejich výborné výrobky do povědomí široké veřejnosti. Systém prodeje výrobků funguje na základě osobních setkání poradce a zákazníka/ků.

Tím je zabezpečen osobní přístup, možnost konzultace, vyzkoušení výrobku apod. Díky těmto osobním vazbám a výborným účinkům výrobků se většina zákazníků ráda vrací.
Účinné látky výrobků jsou získávány z přírody. Velký důraz je kladen na kvalitu jak získaných látek z ekologicky nejčistších lokalit, tak na co nejšetrnější zpracování. Tyto látky nejsou testovány na zvířatech.

Firma se velmi aktivně stará také o odbornost svých poradců a díky řadě pravidelných školení nám umožňuje hlouběji poznat široké spektrum pozitivních účinků jednotlivých výrobků a účinků přírody na zdraví a psychiku člověka.
Vždyť nejlepší je myslet a věnovat se prevenci. A to mohu potvrdit a přispět i osobní zkušeností. Přírodní bylinkové výrobky a potravinové doplňky mi pomohly se „rozloučit“ s astmatem. Kombinace preparátů vykazují výborný zesílený efekt díky „synergickým“ účinkům. Díky těmto úžasným účinkům jsem se rozhodla stát se poradcem firmy a pomáhat ke zdraví a spokojenosti ostatním.
V součinnosti s produkty nabízím každému zlepšení svého zdraví i zdraví svých blízkých. Možná najdete i nového koníčka a zálibu, potěšení z krásné práce a získáte nové přátelé mezi zákazníky i kolegy. Tím budete mít volnou pracovní dobu a slušný výdělek úměrný Vaší aktivitě.

Můžete odeslat dotaz, objednávku, či zájem o spolupráci, já se Vám ozvu zpět.
 
 
Admin rozhrani
TOPlist | Web LEVEL