Masáž bylinnými měšci
 
Masáž bylinnými měšci se řadí mezi detoxikační.Rozhodně ji doporučuji i jako relaxační ošetření.. Provádí se zázvorovým olejem, solí MeineBase a speciální orgonovou směsí bylin. Ta je svázaná do měšců. Měšce, které jsou nahřívané v páře se přikládají na tělo, tím pádem nejen že čistíte organismus, ale zároveň nádherně odpočíváte.
Toto ošetření je záměrně zařazeno jak mezi relaxační, tak mezi detoxikační masáže.V obou případech má úžasné účinky… Jedná se o zásadité ošetření. V dnešní uspěchané a z určitého pohledu nezdravé době je u většiny lidí organismus zatížen překyselením a nedostatkem minerálů.
Právě na základě výzkumů v této oblasti bylo vyvinuto zásadité ošetření. Nejen, že má vliv na povzbuzení činosti ledvin,ale i na vyloučení škodlivých látek přímo přes pokožku. Bylinné pečetě zároveň navozují skutečný pocit relaxace…
Ošetření začíná masáží teplým zázvorovým olejem a zároveň masáží zásaditou solí MeineBase. Tento solno-olejový peeling prohřeje pokožku a připraví ji na následné účinky bylinek . Bylinné měšce se nahřívají v páře a speciálními pohyby, jako je poťukávání, jemné tahy a kroužení se s nimi ošetřuje celé tělo. Nejen, že cítíte vůni napařených bylin, ale pokožka reaguje skvěle na působení tepla a specifických účinků bylinek.
Masáž je velmi jemná a uklidňující. Pokud chcete mít nejen relaxaci,ale i očistu organismu, je lepší naplánovat si ji několik po sobě, aby došlo k vyloučení většího množství škodlivin. Toto ošetření se doporučuje i v případech, kdy člověka trápí bolesti pohybového aparátu, špatná nálada, únava, stres, máte sníženou imunitu, ale i pro podporu lymfatického systému. Též velmi vhodná je tato metoda jako podpora očisty těla – nejčastěji využívaná v předjaří a na podzim.
 
 
Admin rozhrani
TOPlist | Web LEVEL