Co znamená pojem masáž
 
Masáž jako taková je velmi stará léčebná procedura, která je známa již více než 5000 let. A kde jinde by tato metoda mohla vzniknout, než ve starém Egyptě. Masáž se používá jako prostředek ke zlepšení kondice, ať už fyzické, ale také duševní. Přikládání rukou na bolestivá místa na těle je známou metodou samoléčby, kterou děláme už od dětství instinktivně. Pomáhá uvolnit ztuhlé svaly a klouby, zlepšuje prokrvení svalů a tedy i látkovou výměnu, která napomáhá k rychlejšímu odplavení toxických látek z těla. Důležité je také ovlivnění nervového systému a jednotlivých orgánů skrze reflexní body a energetické dráhy
Tělesnou i duševní stránku lze také ovlivnit i používáním kvalitních přírodních olejů, které se při masáži vstřebávají skrze kůži do krevního oběhu a které jsou vnímány i čichem.

Klienti nejvíce vyžadují promasírování zad a šíje, po stránce rehabilitační či relaxační je však masáž celého těla mnohem příjemnější a užitečnější, rozhodně se do ní vyplatí investovat.
Tělu se uleví i po jednorázové masáži, ale při pravidelných návštěvách 1× za 1 až 2 týdny budete pozorovat zlepšení nálady, kondice, příliv energie a chuti do života. Důkladné promasírování těla odstraní bolest a zlepší pohyblivost.


Dotyk - dorozumívací prostředek při masáži, je jedním z pěti základních způsobů, jakým lidé vnímají a chápou svět. Prostřednictvím dotyků můžeme poskytnout uklidnění a úlevu od bolesti, navázat komunikaci, vyjádřit lásku a uzdravovat..."

Udělejte si čas, investice do Vašeho zdraví se Vám určitě vyplatí!
 
 
Admin rozhrani
TOPlist | Web LEVEL