Anticelulitidová
 
Účinně pomáhá v boji proti celulitidě, urychlujíeodeznívání projevů akutní i chronické únavy nohou, hraje významnou roli při formování postavy a nezanedbatelnou měrou přispívá ke zlepšení kvality pokožky.

Celulitida je zánětlivé onemocnění, které především díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva postihuje převážně ženskou část populace. Onemocnět mohou ženy každého věku. Často je výskyt celulitidy spojován s obezitou, ale nezřídka je pozorována i u žen vysloveně štíhlých.
Celulitida se projevuje drobnými dolíčky a hrbolky na pokožce a je proto i v odborných kruzích označována jako „pomerančová kůže“. Nejčastěji se objevuje na stehnech, hýždích, pažích, na poprsí i v obličeji.

Vlastní masáž probíhá v několika krocích. Speciální anticelulitidová baňková masáž působí na tukové buňky ze zvlákněného podkoží, stimuluje všechny podkožní struktury k intenzivnějšímu metabolismus, zlepšuje krevní i lymfatickou cirkulaci a zásadním způsobem ovlivňuje odplavování nahromaděných odpadních a toxických látek.
Masáž doplňuji prohřívací zábalem, který odplavení toxických látek podpoří a též vhodným použitím aroma esence – například skořicová, zázvorová nebo rozmarýnová.

Celulitidu výraznou měrou ovlivňují též naše stravovací návyky, množství pohybu, péče o pokožku, antikoncepce apod.
 
 
Admin rozhrani
TOPlist | Web LEVEL