Havajská masáž Lomi - lomi
 
Tato tradiční havajská masáž Lomi - lomi je založena na rytmických technikách, při nichž masér využívá nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Dlouhé, jemné tahy se střídají plynule se silnějšími tlaky v pravidelném rytmu. Tyto pohyby připomínají nejen tanec Hula, ale i ladné pohyby vln oceánu. Masáž se provádí na zadní i přední části těla a mohou být použity i nahřáté kameny. Dochází k hluboké relaxaci, propojení úrovně tělesné s mentální a psychickou.
Masáž Lomi - lomi uvolňuje svalové spasmy a odlehčuje bolesti. Speciální exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. Je neobyčejně účinná, uvolňuje svalové spasmy a odlehčuje bolesti.
Masáž Lomi - lomi je označována za perlu mezi masážemi a někdy je také nazývána „Loving Hands“ (laskavé ruce). Lomi - lomi pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly. Nemoc a bolest je stav napětí, které vede ke špatnému toku energie.

Co se tedy děje během masáže Lomi - lomi? Jak se provádí? Lomi-lomi se obvykle zahajuje klidem a tichem mezi praktikujícím terapeutem a klientem, často ruce terapeuta jemně spočívají na zádech klienta. V tomto tichu a klidu terapeut tiše řekne požehnání, vysloví modlitbu nebo prosbu, aby jakékoli léčení, které klient potřebuje přišlo skrze následující masáž.
Také klient může být požádán, aby vyjádřil svůj záměr nebo přání, co chce během masáže přijmout. Terapeut potom pracuje s klientem velmi intuitivně. V tomto smyslu zde není žádná přesně předepsaná forma masáže nebo sekvencí jdoucích za sebou a žádné dvě masáže tak nejsou shodné.
 
 
Admin rozhrani
TOPlist | Web LEVEL