Masáž hlavy, šíje a rukou
 
Hlava, která přemýšlí, šíje která ji podpírá a ruce, které pracují. Jedny z našich nejnamáhanějších částí těla a také jedny z těch nejopomíjenějších. Relaxační procedura složená z masáže rukou, šíje a hlavy vylaďuje obě mozkové hemisféry a vede k hlubokému uvolnění celého nervového systému.
Bolesti krční páteře patří k těm nejčastějším, není divu, krk působí jako styčný bod mezi hlavou a tělem, vedou tudy hlavní cévy i míšní nerv, jenž přenáší informace pro všechny ostatní části těla. A právě krční páteř nejvíce namáháme. Vždyť stačí jen špatně ležet, nebo celý den pracovat u počítače.
Ruka, pro Egypťany byla symbol síly, pro Římany symbol věrnosti. Stisk ruky a gestikulace vypovídají o charakteru člověka, o jeho srdečném nebo chladném chování, o upřímnosti, síle vůle, bázlivosti, skromnosti či vychytralosti...Masáž je nejpříjemnější zážitek, který můžeme dopřát svým rukám.
Spojení masáže hlavy, šíje a rukou odstraňuje energetické bloky, navozuje velmi příjemný a stabilní duševní stav, uvolňuje od napětí, časté příčiny bolesti hlavy. Jedná se o jednoduchou a neobyčejně účinnou relaxační techniku, která je vhodná na jakoukoliv nerovnováhu těla, nervového systému a především samotné mysli.
Masáží se uvolní a uklidní nejen svaly, ale také potlačené emoce. Masáž nám dovolí znovu nabýt ztracené harmonie, posiluje odolnost kloubů i svalů, je vhodná jako prevence některých nemocí a stresu.
 
 
Admin rozhrani
TOPlist | Web LEVEL